Rzetelne firmy oferujące swoje usługi.

W naszym portalu walczymy z niepewnością prezentując internautom tylko i wyłącznie sprawdzonych przedsiębiorców, którzy jeśli zaskoczą swoimi produktami i usługami, będzie to zaskoczenie pozytywne.

Zakopane noclegi

Pensjonat Zakopane posiada bogato wyposażoną ofertę turystyczną dla grup zorganizowanych oraz dla indywidualnych osób pragnących spędzić kilka dni w samum sercu gór. Zakopane noclegi w naszym ośrodku to pokoje Zakopane przeznaczone dla dwóch osób, oraz pokoje rodzinne, a w każdym z nich istnieje możliwość dodatkowej dostawki. Ośrodek Marymont dysponuje również własną restauracją, salą konferencyjną, salą fitness i innymi obiektami rekreacyjnymi, a wszystko po to aby spełnić Państwa oczekiwania wypoczynkowe. Zakopane noclegi można zamówić zarówno w sezonie letnim jak i zimowym, a ponieważ pensjonat Zakopane czynny jest przez okrągły rok, można skorzystać z tańszego cennika po sezonowego.

Adres domeny: marymont-sggw.pl

Wyświetlenia: 13207

Ilość kliknięć: 7913

Google PR: n/a

Ocena serwisu: 4.3

Oceń:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: Zakopane noclegi, konferencje Zakopane, Tatry noclegi, pokoje Zakopane, Zakopane kwatery, wypoczynek Zakopane, pokoje Kościelisko, apartamenty Zakopane, kwatery w Zakopanem

Komentarze (0)  •  Domena dodana 2014-04-10  • 

Opinia o firmie